KONST / Litografier / Färglitografi 12861130
nr 1286 1130
Bo Larsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Åkerlandskap. Signerad, numrerad 63/190. Motivet: 47x64 cm
Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:28:49
500 kr
900 kr